page_banner

huahana

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB transceiver opua

hōʻike pōkole:

ʻO ka 100Gb / s QSFP28 CWDM4 kahi ala ʻehā, pluggable, transceiver opua like a hoʻolālā ʻia no ka noi 100G CWDM me FEC, Datacenter a me Enterprise pūnaewele a me nā loulou ʻē aʻe. Kūpono lākou me ka SFF-8636 Hōʻike, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 a me Telcordia GR-468-CORE. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.


ʻIke kikoʻī

Hōʻike Huahana

Hoʻohui ka 100G QSFP28 i ʻehā mau laina ʻikepili i kēlā me kēia ala me ka 100Gb / s bandwidth. Hiki i kēlā me kēia laina ke hana ma 25.78125Gb / s a ​​i 2km no G.652 Single Mode Fiber (SMF). ʻO nā hawewe waena o nā kahawai 4CWDM ʻo 1271nm, 1291nm, 1211nm a me 1331nm.

Huahana Huahana

E piʻi i ka 25.78125Gbps ʻIkepili helu ma ke kahawai
E piʻi a i 2km no G.652 SMF
4 DFB-based CWDM uncooled transmitter
4 kaha kiʻi ʻike kiʻi PIN
Palapala kumu QSFP28 wela-pluggable
Pā ʻālua Duplex LC
ʻO nā kaapuni CDR kūloko ma nā pūnaewele ʻelua a me nā kaha Transmitter
Kākoʻo i ka bypass CDR
Nā hana diagnostical uila i kūkulu ʻia
Kaʻai haʻahaʻa haʻahaʻa <3.5 W
Ke anahana hihia hana: 0 ~ + 70 ° C

Palapala noi

Nā polokalamu 100G CWDM4 me FEC
Pūnaewele Datacenter a me ʻoihana
Nā loulou ʻē aʻe

Hōʻike Huahana

Parameter

ʻIkepili

Parameter

ʻIkepili

Form Factor

QSFP28

Laulā hawewe

1310nm

Helu Kuhi Max

103.1 Gbps

Ka mamao mamao o Max Transmission

2km

Mea Hoʻohui

LC Pālua

Media

SMF

ʻAno Hoʻomoe

LAN-WDM hoʻokumu ʻia DFB

ʻAno Panalā

PIN

Nā Diagnostics

Kākoʻo ʻia ʻo DDM

Pākuʻi Mahana

0 a 70 ° C (32 a 158 ° F)

TX Kaha i kēlā me kēia ala

-6.5 ~ 2.5dBm

Mea loaʻa manaʻo

<-10dBm

<-10dBm

Hoʻohana Mana

3.5W

Lākiō Luku

3.5dB

1

Hōʻoia maikaʻi

2

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo TX / RX hōʻailona maikaʻi

3

Hōʻikeʻike helu

4

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo Optical Spectrum

5

Hōʻike Senstivity

6

Ke hōʻoia pono a me ke kūpaʻa

Hōʻoia Endface

xinfu

Palapala Kino

safd (2)

Palapala ce

safd (3)

Hōʻike EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC transceiver opua