page_banner

huahana

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Pālua Kuhi VCSEL MPO / MTP transceiver opua

hōʻike pōkole:

ʻO 100Gb / s QSFP28 SR4 kahi
ʻehā-kaha, pluggable, transceiver opua like a hoʻolālā ʻia no 100 Gigabit Ethernet, Center Data, InfiniBand QDR, DDR, SDR a me CPRI10 polokalamu. Pili lākou me ka QSFP28 MSA kūlike, IEEE 802.3bm. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS-6.


ʻIke kikoʻī

Hōʻike Huahana

Hoʻohui ka 100G QSFP28 i ʻehā mau laina ʻikepili i kēlā me kēia ala me ka 100Gb / s bandwidth. Hiki i kēlā me kēia laina ke hana ma 28Gb / s a ​​i ka mamao mamao o 100m e hoʻohana ana i ka fiber OM4 Hoʻonohonoho ʻia kēia mau modula e hana ma luna o nā ʻōnaehana fiber multimode e hoʻohana ana i ka lōʻihi nalu o 850nm.

Huahana Huahana

E piʻi i ka helu ʻikepili 28Gb / s ma ke kahawai

Palapala kumu QSFP28 wela-pluggable

4 kaha 850nm VCSEL a me ka hoʻonohonoho kiʻi ʻike PIN

ke ana wela hihia: -20 a 75 ℃

Nā hana diagnostical uila i kūkulu ʻia

Hoʻokahi + 3.3V lako mana

Kaʻai haʻahaʻa haʻahaʻa <3.5 W

Palapala noi

Rack i Raka

Pūnaewele ʻIkepili

Infiniband QDR, DDR a me SDR

100G Ethernet

CPRI 10

Hōʻike Huahana

Parameter

ʻIkepili

Parameter

ʻIkepili

Form Factor

QSFP28

Laulā hawewe

850nm

Helu Kuhi Max

103.1 Gbps

Ka mamao mamao o Max Transmission

100m @ OM4

Mea Hoʻohui

MTP / MPO

Media

MMF

ʻAno Hoʻomoe

VCSEL 850nm

ʻAno Panalā

PIN

Nā Diagnostics

Kākoʻo ʻia ʻo DDM

Pākuʻi Mahana

-20 a 70 ° C (32 a 158 ° F)

TX Kaha i kēlā me kēia ala

-8.4 ~ 2.4dBm

Mea loaʻa manaʻo

<-9.2dBm

<-9.2dBm

Hoʻohana Mana

3.5W

Lākiō Luku

3dB

1

Hōʻoia maikaʻi

2

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo TX / RX hōʻailona maikaʻi

3

Hōʻikeʻike helu

4

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo Optical Spectrum

5

Hōʻike Senstivity

6

Ke hōʻoia pono a me ke kūpaʻa

Hōʻoia Endface

xinfu

Palapala Kino

safd (2)

Palapala ce

safd (3)

Hōʻike EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO transceiver opua