page_banner

huahana

100Gb / s CFP4 1310nm 10km DDM LAN-WDM EML transceiver opua

hōʻike pōkole:

Hoʻolālā ʻia ka 100Gb / s CFP4 no ka Ethernet 100GBASE. Pili lākou me CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 a me CEI-28G-VSR. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.


ʻIke kikoʻī

Hōʻike Huahana

Hoʻololi ka CFP4 LR4 i nā kaha komo ʻehā o 25Gb / s ʻikepili uila i nā kahawai 4 o nā hōʻailona ʻōnika LAN WDM a laila hoʻonui iā lākou i hoʻokahi kahawai no 100Gb / s optic transmission. Ma ka ʻaoʻao huli o ka ʻaoʻao, de-multiplexes ka module i kahi komo komo opua 100Gb / s i nā kahawai ʻehā o LAN WDM ʻōnika hōʻailona a laila hoʻololi iā lākou i nā kahawai hoʻopuka 4 o ka ʻikepili uila.
ʻO nā hawewe waena o nā kahawai 4 LAN WDM ʻo 1295.56, 1300.05, 1304.58 a me 1309.14 nm ma ke ʻano he lālā o ka nalu hawewe lōʻihi LAN WDM i ho'ākāka ʻia ma IEEE 802.3ba.

Huahana Huahana

ʻO Cugg4 MSA form factor wela pluggable
Transmitter: cooled 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)
Mea loaʻa: 4x25Gb / s PIN ROSA
4x28G Pūnaewele Uila Uila (CEI-28G-VSR)
E piʻi a 10km no G.652 SMF
ʻO ke kikowaena hoʻokele MDIO me ka nānā diagnostic digital
Hoʻokahi + 3.3V lako mana
Pā ʻālua Duplex LC
Ke anahana hihia hana: 0 ~ 70oC
Palekana RoHS-6

Palapala noi

100GBASE-LR4 Ethernet
OTN OTU4

Hōʻike Huahana

Parameter

ʻIkepili

Parameter

ʻIkepili

Form Factor

CFP4

Laulā hawewe

4 LAN WDM

Helu Kuhi Max

103.1 Gbps

Ka mamao mamao o Max Transmission

10km

Mea Hoʻohui

Pālua LC

Media

SMF

ʻAno Hoʻomoe

LAN-WDM EML

ʻAno Panalā

PIN

Nā Diagnostics

Kākoʻo ʻia ʻo DDM

Pākuʻi Mahana

0 a 70 ° C (32 a 158 ° F)

Hōʻoia maikaʻi

1

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo TX / RX hōʻailona maikaʻi

2

Hōʻikeʻike helu

3

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo Optical Spectrum

4

Hōʻike Senstivity

5

Ke hōʻoia pono a me ke kūpaʻa

6

Hōʻoia Endface

Palapala Kino

xinfu

Palapala ce

safd (2)

Hōʻike EMC

safd (3)

IEC 60825-1

safd (1)

IEC 60950-1

123(1)

  • Kekahi:
  • Aʻe: