page_banner

huahana

  • 10G XFP Duplex/CWDM/DWDM/BIDI Optical Transceivers

    10G XFP Duplex / CWDM / DWDM / BIDI Optical Transceivers

    ʻO ka papa 10G XFP o ka module opua e komo pū me Duplex / CWDM / DWDM / BIDI, e kākoʻo ana i nā mamao o ka mamao o ka lawe ʻana mai 300M a 80km. Kūlike lākou me 10-Gigabit Ethernet, SONET OC-192 / SDH STM-64 a me 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L. ʻO ke kahua noi nui ka pūnaewele CWDM / pūnaewele DWDM / SDH / SONET / FC hoʻoili a me nā wahi ʻē aʻe.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC transceiver opua

    Hoʻonohonoho ʻia ka 10Gb / s SFP + BIDI no ka hoʻohana ʻana i nā loulou Ethernet 10GBASE-BX. Pili lākou me SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 a me SFP + MSA, FCC 47 CFR Mahele 15, Papa B, a me Telcordia GR-468-CORE. Kūpono ka transceiver opua me ke koina RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC transceiver opua

    TM-4DDDG / GD-243E bi-directional 10Gb / s (SFP +) transceivers e kūlike me ka SFP + Multi-Source ʻaelike (MSA) kikoʻī i kēia manawa. Hoʻopili lākou me 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH a ​​me 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L.
    Kūpono ka transceiver opua me ke koina RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC transceiver opua

    Hoʻonohonoho ʻia ka 10Gb / s SFP + BIDI no ka hoʻohana ʻana i nā loulou Ethernet 10GBASE-BX. Pili lākou me SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 a me SFP + MSA, FCC 47 CFR Mahele 15, Papa B, a me Telcordia GR-468-CORE. Kūpono ka transceiver opua me ke koina RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC transceiver opua

    Hoʻolālā ʻia ka 10Gb / s SFP + BIDI no ka hoʻohana ʻana ma 10GBASE Ethernet loulou, ke kaha fiber a me ka noi WDM. Pili lākou me SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 a me SFP + MSA, FCC 47 CFR Mahele 15, Papa B, a me Telcordia GR-468-CORE. Kūpono ka transceiver opua me ke koina RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC transceiver opua

    Hoʻonohonoho ʻia ka 10Gb / s SFP + CWDM moʻo transceiver opua no ka noi kamaʻilio fiber e like me 10G Ethernet, i kū pono piha me ka kikoʻī o SFP + MSA SFF-8431.
    Hoʻonohonoho ʻia kēia module no ka fiber mode hoʻokahi a hana i kahi nalu lōʻihi o ka lōʻihi o ka lōʻihi CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC transceiver opua

    Hoʻonohonoho ʻia ka 10Gb / s SFP + CWDM moʻo transceiver opua no ka noi kamaʻilio fiber e like me 10G Ethernet, i kū pono piha me ka kikoʻī o SFP + MSA SFF-8431.
    Hoʻonohonoho ʻia kēia module no ka fiber mode hoʻokahi a hana i kahi nalu lōʻihi o ka lōʻihi o ka lōʻihi CWDM.
    Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC transceiver opua

    Hoʻonohonoho ʻia ka 10Gb / s SFP + CWDM moʻo transceiver opua no ka noi kamaʻilio fiber e like me 10G Ethernet, i kū pono piha me ka kikoʻī o SFP + MSA SFF-8431.
    Hoʻonohonoho ʻia kēia module no ka fiber mode hoʻokahi a hana i kahi nalu lōʻihi o ka lōʻihi o ka lōʻihi CWDM.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC transceiver opua

    Hoʻonohonoho ʻia ka 10Gb / s SFP + CWDM moʻo transceiver opua no ka noi kamaʻilio fiber e like me 10G Ethernet, i kū pono piha me ka kikoʻī o SFP + MSA SFF-8431.
    Hoʻonohonoho ʻia kēia module no ka fiber mode hoʻokahi a hana i kahi nalu lōʻihi o ka lōʻihi o ka lōʻihi CWDM.
    Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC transceiver opua

    Hoʻonohonoho ʻia ka 10Gb / s SFP + SR no ka hoʻohana ʻana i nā loulou Ethernet 10-Gigabit ma luna o ka fiber multimode. Pili lākou me SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW a me 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. Loaʻa nā hana diagnostics kikoʻī ma o ka 2-wire serial interface, e like me ka mea i hōʻike ʻia ma SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC pālua transceiver opua

    Hoʻolālā ʻia ʻo 10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers no ka hoʻohana ʻia ma 10-Gigabit Ethernet loulou a 10km ma luna o ka pulina mode Single. Kūpono lākou me SFF-8431, SFF-8432 a me IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, a me 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Digital diagnostics hana i loaʻa ma o ka 2-wire serial interface. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC pālua transceiver opua

    Hoʻolālā ʻia ʻo 10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers no ka hoʻohana ʻana ma 10-Gigabit Ethernet loulou a 20km ma luna o ka pulina mode Single. Kūpono lākou me SFF-8431, SFF-8432 a me IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, a me 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Digital diagnostics hana i loaʻa ma o ka 2-wire serial interface. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.
12 Aʻe> >> ʻAoʻao 1/2