page_banner

huahana

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC pālua transceiver opua

hōʻike pōkole:

Hoʻolālā ʻia ʻo 10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers no ka hoʻohana ʻana ma 10-Gigabit Ethernet loulou a 20km ma luna o ka pulina mode Single. Kūpono lākou me SFF-8431, SFF-8432 a me IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, a me 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Digital diagnostics hana i loaʻa ma o ka 2-wire serial interface. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.


ʻIke kikoʻī

Hōʻike Huahana

Hoʻolālā ʻia ʻo 10Gb / s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers no ka hoʻohana ʻana ma 10-Gigabit Ethernet loulou a 20km ma luna o ka pulina mode Single. Kūpono lākou me SFF-8431, SFF-8432 a me IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, a me 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Digital diagnostics hana i loaʻa ma o ka 2-wire serial interface. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.

Huahana Huahana

Hoʻololi kūlohelohe mode hoʻokahi
Pūʻulu Kumu Maha SFP me LC Receptacle
Hiki i nā Loulou ʻIkepili 10Gb / s
Hiki i ka wela-pluggable
Hoʻokahi + 3.3V Lako ikehu
Kūpono me nā kikoʻī no IEEE802.3Z
Hoʻohuli me Bellcore TA-NWT-000983
Hana ʻia ka palekana palekana e hālāwai me Laser Class1, kūpono me IEC60825-1

Palapala noi

Ethernet Gigabit
Kanal puluniu
Noi WDM

Hōʻike Huahana

Parameter ʻIkepili Parameter ʻIkepili
Form Factor SFP + Laulā hawewe 1310nm
Helu Kuhi Max 10 Gbps Ka mamao mamao o Max Transmission 20km
Mea Hoʻohui Pālua LC Media SMF
ʻAno Hoʻomoe 1310nm DFB ʻAno Panalā PINTIA
Nā Diagnostics Kākoʻo ʻia ʻo DDM Pākuʻi Mahana 0 a 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Kaha i kēlā me kēia ala -4 ~ + 2dBm Mea loaʻa manaʻo <-14dBm
<-14dBm Hoʻohana Mana 3.5W Lākiō Luku

4dB

1

Hōʻoia maikaʻi

2

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo TX / RX hōʻailona maikaʻi

3

Hōʻikeʻike helu

4

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo Optical Spectrum

5

Hōʻike Senstivity

6

Ke hōʻoia pono a me ke kūpaʻa

Hōʻoia Endface

xinfu

Palapala Kino

safd (2)

Palapala ce

safd (3)

Hōʻike EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC pālua transceiver opua