page_banner

huahana

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC transceiver opua

    Hana kiʻekiʻe nā transceiver SFP28, nā modula kūpono e kākoʻo ana i ka helu helu o 25Gbps a me ka lōʻihi loulou Maximum o 10km ma SMF. Ua hoʻolālā ʻia no ka Ethernet 25GBASE-LR a me ka 25.78125 Gb / s laina hoʻokahi 100GE LR4. Pili lākou me ka hoʻokō me SFF-8402 a me SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 a me IEEE 802.3 e 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Mahele 15, Papa B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver opua

    Hoʻonohonoho ʻia nā transceiver SFP28 no ka hoʻohana ʻana ma nā loulou Ethernet a hiki i ka 25.78 Gb / s helu kikoʻī a me ka loulou 40km lōʻihi. Kūpono lākou iā SFF-8472, a kūlike me SFF-8432 a me nā ʻāpana pili o SFF-8431. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC transceiver opua

    Kūpono ka SFP28 LAN-WDM Module me SFF-8431, SFF-8432 a me IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Loaʻa nā hana diagnostics kikoʻī ma o ka 2-wire serial interface, e like me ka mea i hōʻike ʻia ma SFF-8472. Kūpono ka transceiver opua me ke koina RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver opua

    Kūpono ka SFP28 LAN-WDM Module me SFF-8431, SFF-8432 a me IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Loaʻa nā hana diagnostics kikoʻī ma o ka 2-wire serial interface, e like me ka mea i hōʻike ʻia ma SFF-8472. Kūpono ka transceiver opua me ke koina RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC transceiver opua

    ʻO ka transceiver SFP28 kahi ʻōnaehana transceiver ʻōnika paʻa loa e hoʻohuli i ka 25Gbit / s serial PECL a i ʻole CML ʻikepili uila i ka ʻikepili opua e kū pono ana me ka maʻamau 25GBASE-SR. Hoʻonohonoho ʻia ia no nā pūnaewele kikowaena mālama wikiwiki, Kelepona kamepiula i hoʻohui ʻia, nā paipu ʻikepili kiʻekiʻe wikiwiki a me Inter Rack Connection. Pili lākou me ka hoʻokō me SFF-8431, SFF-8432 a me IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    Hoʻonohonoho ʻia nā transceiver SFP28 no ka hoʻohana ʻana ma nā loulou Ethernet a hiki i ka 25.78 Gb / s helu helu a hiki i ka 10 km lōʻihi loulou. Kūpono lākou iā SFF-8472, a kūlike me SFF-8432 a me nā ʻāpana pili o SFF-8431. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC transceiver opua

    Hoʻonohonoho ʻia nā transceiver SFP28 no ka hoʻohana ʻana ma nā loulou Ethernet a hiki i ka 25.78 Gb / s helu data a me ka 10km loulou lōʻihi. Kūpono lākou iā SFF-8472, a kūlike me SFF-8432 a me nā ʻāpana pili o SFF-8431. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.