page_banner

huahana

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC transceiver opua

hōʻike pōkole:

Hana kiʻekiʻe nā transceiver SFP28, nā modula kūpono e kākoʻo ana i ka helu helu o 25Gbps a me ka lōʻihi loulou Maximum o 10km ma SMF. Ua hoʻolālā ʻia no ka Ethernet 25GBASE-LR a me ka 25.78125 Gb / s laina hoʻokahi 100GE LR4. Pili lākou me ka hoʻokō me SFF-8402 a me SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 a me IEEE 802.3 e 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Mahele 15, Papa B, Telcordia GR-468-CORE.


ʻIke kikoʻī

Hōʻike Huahana

Hoʻolālā ʻia ka transceiver opua 25G SFP28 no ka Ethernet 25GBASE-LR a me ka 25.78125 Gb / s laina hoʻokahi 100GE LR4. ʻO kona loulou loulou kiʻekiʻe he 10km ma SMF. ʻO ka transceiver opua he mea pono iā RoHS.

Huahana Huahana

A i ka helu o ka ʻikepili 25.78125Gb / s
Kumumanaʻo SFP28 wela-pluggable
Mea hoʻopili LC Duplex
1310nm DFB a me ka mea loaʻa PIN
Nā hana diagnostical uila i kūkulu ʻia
Ka lōʻihi o ka loulou palena o 10km ma SMF
Hoʻokahi + 3.3V lako mana
Hoʻohana mana haʻahaʻa <1.2W
ʻO ka mahana hana: -5 ~ + 70 ° C

Palapala noi

25GBASE-LR Ethernet
25.78125 Gb / s hoʻokahi lane 100GE LR4

Hōʻike Huahana

Parameter

ʻIkepili

Parameter

ʻIkepili

Form Factor

SFP28

Laulā hawewe

1310nm

Helu Kuhi Max

25.78125 Gbps

Ka mamao mamao o Max Transmission

10km

Mea Hoʻohui

Pālua LC

Media

SMF

ʻAno Hoʻomoe

DFB 1310nm

ʻAno Panalā

PIN

Nā Diagnostics

Kākoʻo ʻia ʻo DDM

Pākuʻi Mahana

-5 a 70 ° C

Mana Mana TX

-7 ~ 2dBm

Mea loaʻa manaʻo

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Hoʻohana Mana

1.2W

Lākiō Luku

3.5dB

1

Hōʻoia maikaʻi

2

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo TX / RX hōʻailona maikaʻi

3

Hōʻikeʻike helu

4

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo Optical Spectrum

5

Hōʻike Senstivity

6

Ke hōʻoia pono a me ke kūpaʻa

Hōʻoia Endface

xinfu

Palapala Kino

safd (2)

Palapala ce

safd (3)

Hōʻike EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Kekahi: