page_banner

huahana

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

hōʻike pōkole:

Hoʻonohonoho ʻia nā transceiver SFP28 no ka hoʻohana ʻana ma nā loulou Ethernet a hiki i ka 25.78 Gb / s helu helu a hiki i ka 10 km lōʻihi loulou. Kūpono lākou iā SFF-8472, a kūlike me SFF-8432 a me nā ʻāpana pili o SFF-8431. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.


ʻIke kikoʻī

Hōʻike Huahana

Hoʻonohonoho ʻia nā transceiver SFP28 no ka hoʻohana ʻana ma nā loulou Ethernet a hiki i ka 25.78 Gb / s helu helu a hiki i ka 10 km lōʻihi loulou. Kūpono lākou iā SFF-8472, a kūlike me SFF-8432 a me nā ʻāpana pili o SFF-8431. Mālama nā transceivers opua i ke koi o RoHS.

Huahana Huahana

Kākoʻo iā 25.78125Gb / s serial interface interface
E piʻi i ka 10km hoʻoili ma SMF
Un-cooled DFB kukuna a me ka PIN loaʻa
Hōʻailona SFP28 wela-pluggable
Nā hana diagnostical uila i kūkulu ʻia
Hoʻokahi + 3.3V lako mana
ʻOi aku ka liʻiliʻi o ka uila ma mua o 1.3 W
ʻO ka mahana hana: -40 ~ + 85 ° C
ʻO CDR kūloko ma ka pūnaewele transmitter a me ka mea loaʻa
Kākoʻo i ka bypass CDR
Pūʻulu SFP28 MSA me ka mea hoʻopili LC simplex, Bi-directional

Palapala noi

25GBASE-BX 25G Ethernet
25.78125 Gb / s hoʻokahi lane 100GE LR4
Nā loulou ʻē aʻe

Hōʻike Huahana

Parameter ʻIkepili Parameter ʻIkepili
Form Factor SFP28 Laulā hawewe 1270nm / 1330nm
Helu Kuhi Max 25.78125 Gbps Ka mamao mamao o Max Transmission 10KM
Mea Hoʻohui ʻO LC simplex Media SM
ʻAno Hoʻomoe 1270nm DFB

1330nm DFB

ʻAno Panalā PINTIA
Nā Diagnostics Kākoʻo ʻia ʻo DDM Pākuʻi Mahana 0 a 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Kaha i kēlā me kēia ala -5 ~ + 2dBm Mea loaʻa manaʻo <-13dBm
<-13dBm Hoʻohana Mana 3.5W Lākiō Luku
     

3.5dB

1

Hōʻoia maikaʻi

2

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo TX / RX hōʻailona maikaʻi

3

Hōʻikeʻike helu

4

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo Optical Spectrum

5

Hōʻike Senstivity

6

Ke hōʻoia pono a me ke kūpaʻa

Hōʻoia Endface

xinfu

Palapala Kino

safd (2)

Palapala ce

safd (3)

Hōʻike EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100GBASE-LR4 a me 112GBASE-OTU4 QSFP28 Ka helu pālua 1310nm 100m DDM DML & PIN LC transceiver opua

  • 100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB transceiver opuaHuahana