page_banner

huahana

25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC transceiver opua

hōʻike pōkole:

Kūpono ka SFP28 LAN-WDM Module me SFF-8431, SFF-8432 a me IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Loaʻa nā hana diagnostics kikoʻī ma o ka 2-wire serial interface, e like me ka mea i hōʻike ʻia ma SFF-8472. Kūpono ka transceiver opua me ke koina RoHS.


ʻIke kikoʻī

Hōʻike Huahana:

ʻO 25G LAN WDM kahi ʻōnaehana transceiver ʻōnohi paʻa loa a he 12 ka lōʻihi o ka lōʻihi. Hāʻawi ka mea hoʻoili LAN-WDM EML a me ka mea loaʻa APD i ka hana ʻoi loa no nā noi Ethernet a hiki i nā loulou 10km ma SMF.

Huahana Huahana

ʻO ka helu o ka ʻikepili i 25Gbps
LAN-WDM EML Hoʻolālā laser a me ka mea loaʻa APD
Hōʻailona SFP28 wela-pluggable
Nā hana diagnostical uila i kūkulu ʻia
Hoʻokahi + 3.3V lako mana
Hoʻolaha mana ma lalo o 2.0 W
ʻO CDR kūloko ma ka pūnaewele transmitter a me ka mea loaʻa
Kākoʻo i ka bypass CDR
Pūʻulu SFP28 MSA me ka hoʻopili hoʻopili LC
ʻO Jitter haʻahaʻa loa
EMI haʻahaʻa loa a me ka pale ESD maikaʻi loa
Palapala ʻo RoHS

Palapala noi

25GBASE-LR 25G Ethernet
25.78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Loulou ʻē aʻe

Product hoakaka:

Parameter ʻIkepili Parameter ʻIkepili
Form Factor SFP28 Laulā hawewe LANWDM
Helu Kuhi Max 25.78125 Gbps Ka mamao mamao o Max Transmission 10km
Mea Hoʻohui Pālua LC Media SM
ʻAno Hoʻomoe LANWDM EML ʻAno Panalā APD
Nā Diagnostics Kākoʻo ʻia ʻo DDM Pākuʻi Mahana 0 a 70 ° C
TX Kaha i kēlā me kēia ala -2 ~ + 6dBm Mea loaʻa manaʻo <-19.5dBm
<-19.5dBm Hoʻohana Mana 2W Lākiō Luku

6dB

1

Hōʻoia maikaʻi

2

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo TX / RX hōʻailona maikaʻi

3

Hōʻikeʻike helu

4

ʻO ka hoʻāʻo ʻana ʻo Optical Spectrum

5

Hōʻike Senstivity

6

Ke hōʻoia pono a me ke kūpaʻa

Hōʻoia Endface

xinfu

Palapala Kino

safd (2)

Palapala ce

safd (3)

Hōʻike EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver opua

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC transceiver opuaHuahana